Tábory na koních

Cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi s pitným režimem, výuku jízdy na koni a celodenní dozor. (Cenu je nutno uhradit nejpozději měsíc před nástupem)
Týdenní turnusy jde libovolně spojovat.
Nástupní den je uveden u každého turnusu.

Co budeme dělat

Během tábora se seznámíte se základy chovu koní, s péčí o koně - krmení, čištění, sedlání + ošetřování jezdecké výstroje, základy veterinárního ošetření, absolvujete teoretickou přípravu a zásady bezpečnosti při zacházení s koňmi. Výcvik je rozdělen podle jezdecké zdatnosti účastníků pod dohledem cvičitele. Jezdit budete na pískové jízdárně, popřípadě si vychutnáte krásnou vyjížďku v přírodě. Zkrátka prožijete týden s kamarády a získáte dovednosti se vším, co ke koním patří. Každý si najdete toho svého "Miláčka". Po jízdě na koni pokračuje tábor celotáborovou hrou a ostatními táborovými aktivitami.

 

1/ 01.07.- 10.07. 2022

Koně + cel. hra VÍTEJTE NA MADAGASKARU

Není to jen film, je to i 4. největší ostrov na světě s krásnou přírodou a jedinečnými tvory. Na dobrodružné cestě budete zdolávat mnoho nástrah a překážek, které důkladně prověří vaše schopnosti a dovednosti. Ale pozor! Zákony přírody jsou spravedlivé i neúprosné. V divočině tak přežijí jen ti, kdo drží pospolu a je jen na tobě, zda se zvířecím přátelům podaří úspěšně dorazit do cíle, spatřit na vlastní oči kouzelný ostrov Madagaskar, ráj divokých afrických zvířat, plný bohatých odměn, banánů, gekounů a lemounů :(

 

Cena :  7990,- Kč           

 

 

2/  10.07.- 17.07. 2022

Koně + cel. hra  ANTIGONA

Pohleďte s námi do dob již dávného starověkého Řecka, jehož budoucnost je jenom ve vašich rukách!

Dokáže v Delfách vyvěštit lepší proroctví a vymanit tak Théby ze spárů krutého osudu? Osvobodit město od krvežíznivé Sfinx, nebo podat pomocné rámě nebojácné Antigoně ve válce proti svým bratrům. Pokud ano, Théby budou jen vaše :)

 

Cena 5890,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

3/  17.07.- 24.07. 2022

Koně + cel. hra  NEJKRÁSNĚJŠÍ HÁDANKA

V našem království se chce chasník Matěj ucházet o ruku Majdalenky, dcery sedláka. Jenže nemá věno a sedlák chce Majdalenku provdat rychtářovic synu Jakubovi. Na hradě král nechal vyhlásit, že ten, kdo uhádne hádanky, vezme si jeho krásnou dceru Rozmarýnku za ženu. Pomozte Matějovi uhádnout všechny hádanky, místo prinzezny dostat věno a tím i ruku Majdalenky.

 

Cena 5890,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

4/  24.07.- 31.07. 2022

Koně + cel. hra AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ 

Pojďte s námi na hrad Trník přesvědčit se na vlastní oči o tom, že bílá paní opravdu existuje, v naší ruině straší a hajný je skutečně lesa pán. Čeká nás zajímavé dobrodružství plné nezapomenutelných zážitků s tématem Ať žijí duchové. Úkol nebude jednoduchý, ale společnými silami se nám zajisté podaří téměř zřícený hrad opravit a vymanit ze spárů Jouzy, vedoucího místní samoobsluhy a dalších dospělých, kteří si chtějí ze zříceniny hradu vytvořit pěstírnu žampionů.

Tvrdá pomsta Jouzovi!

 

Cena 5890,- Kč

nástupní den: neděle 17hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

5/  31.07.- 07.08. 2022

Koně + cel. hra  SÁZKY A DOSTIHY

Vítejte na Trńáckých dostizích! Na tomto turnuse se stanete bohatými kupci koní, kteří mají tolik peněz, že si nejen kupují celé stáje, ale potom na svoje vymazlené, vznesené oře sází. Hlavní roli hrají peníze a strategie. Budete spolupracovat s ostatními týmy abyste dostali všechny koně ze své stáje anebo naopak jim budete vykupovat do stájí, co zrovna potřebují a dávat drahé trenérské lekce? To už je jen na vás. Vše nakonec ale rozhodne hlavní dostih sezóny, na kterém do poslední chvíle budete s napětím očekávat vítěze.....Bude jím jeden z favoritů, jímž jsou Ebano s Joeym a nebo bude mít nečekaného vítěze Maxík s nejvyšším kurzem v historii 1: 10 000

 

 

Cena  5890,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

6/  07.08.- 14.08. 2022

Koně + cel. hra  SHERLOCK HOLMES

Na venkovském panství Trní za tajemných a strašidelných okolností mizí lidé. V průběhu jednoho týdne se vydáme na pomoc světoznámému detektivovi Sherlocku Holmesovi, abychom společně vyřešili záhadu, která děsí obyvatele našeho města. Stanete se detektivy, záhadology a lovci nadpřirozených bytostí, kteří musejí vynaložit veškeré úsilí, aby zachránili obyvatele města a dopadli záhadného zločince.

 

Cena 5890,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

 

7/  14.08.- 21.08. 2022

 SOUSTŘEDĚNÍ

Myslíš si, že na koni se dá jezdit jen na jízdárně, nebo venku na vyjížďce? Nech nás vyvézt Tě z omylu. Na letošním soustředění se zaměříme každý den  na nějakou novou disciplínu. Dozvíte se vše, co obnáší, i něco o tom, jak vznikly. Některé si i sami vyzkoušíte, protože co by to bylo za teorii bez praxe. Nevynecháme ani jak naše čtyřnohé, tak dvounohé šampiony. To vše a mnohé další vás čeká na jezdeckém soustředění. Tak neváhejte, ať vám to neuteče.

 

Cena 7250 ,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.

 

8/  14.08.- 21.08. 2022

TANEČNÍ TÁBOR- Strašidelný dům

Chceš nahlédnout do světa, kde vládnou duchové, upíři mumie a další strašidelné postavy? Přijeď společně s námi čelit různému nebezpečí a zahnat tancem všechny děsivé přízraky!

Naučíme se také spoustu nových choreografii, užijeme si spolu spoustu zábavy a najdeš si tu partu skvělých kamarádů.

 

Cena 4800,- Kč

nástupní den: neděle 17 hodin, odjezd neděle 9 hodin.